
У позаминулому столітті, коли шлюби по любові були поганим тоном, батьки дівчини на виданні підходили до вибору супутника життя найвідповідальнішим чином. Гідна сім'я, репутація, стан, добра вдача - кожен пункт мав величезне значення, адже шлюб відбувався на все життя. Батьки нареченої не були закохані, від почуттів у них не зривало дах і тому вони могли мислити тверезо. На відміну від багатьох з нас.
Дівчата, а ми й правда впевнені, що колір очей і мужня посмішка гарантують безпроблемні відносини? Чому ми ретельно вибираємо туфлі, плаття і сумочку, але інший раз навіть не спромагаємося з'ясувати, кого ж беремо собі в партнери? Може бути, нам варто посунути(не скасовувати, а тільки посунути!) нестримну любов убік на кілька тижнів, щоб запастися часом і встигнути зрозуміти найважливіше?
Впевнена, у кожної з нас свої уявлення про головне. Проте, є і дещо універсальне при виборі чоловіка "на все життя":
1. Психічне благополуччя. Пара зустрічей в кафе нічого не покаже. Кілька інформативніше будуть вечірки в компанії друзів, ще ефективніше - спільні справи, які цілком можна зрежисирувати.
2. Якщо ти не хочеш закрутити роман, а потім несподівано з'ясувати, що обранець одружений, запасися терпінням і спостережливістю. Несприятливими сигналами можуть бути небажання зустрічатися у вихідні, скидання дзвінків (як варіант - досить дивні відповіді із серії «Іван Іванович, я передзвоню»), регулярні зникнення.
3. Надійність. Ні, вона не застаріла. Чоловік, який "робить ноги" при першій же проблемі, як мінімум несексуален. Не соромся попросити про допомогу і стеж за реакцією.
4. Ввічливість. Роман з хамом - сумнівне задоволення. Добре вихований молодий чоловік заздалегідь повідомляє, якщо раптом не може прийти на заплановану зустріч, не забуває привітати з 8 березня (навіть якщо вважає це свято дурістю), коректно спілкується з іншими людьми.
5.Інтерес до тебе. Зазвичай проявляється у питаннях і уважному вислуховуванні відповідей. Партнер, зациклений на собі, насправді не здатний закохуватися.